Сьогодні: 28 березня 2024, 23:48

Часовий пояс UTC + 2 годин




 Сторінка 1 з 3 [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2009, 21:08 
Аватар користувача

З нами з: 28 грудня 2009, 20:57
Повідомлення: 28
Прізвище: Александра
Ім'я: Молдован
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 336
Что-то в последнее время я сильно разочарована молодыми авторами. Пиара много, а на чем суть крутиться понять то не могу.
Может, это у меня вкусы не совпадают с нынешней модой, но действительно, на книжный полках много "крутых" книг, а ощущений они приносят маловато.
Как у вас с этим делом?
Если кто-то читает?)) :mrgreen:


Приєднані файли:
f99scXWVw7.png
f99scXWVw7.png [ 537.72 Кб | Переглянуто 165 разів ]

_________________
But I'm more than just a little curious
How you're planning to go about making your amends
to the dead.
Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 29 грудня 2009, 20:27 

З нами з: 29 грудня 2009, 20:13
Повідомлення: 14
Прізвище: Юлія
Ім'я: Бурега
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 406
ну можеш почитати твори класиків написаних в молодості)
Якщо відверто, то останнє що я прочитала був Дереш "Намір"....дуже емоційно..рай для людей із хворою фантазією)..але кінець якийсь скомканий і зім"ятий


Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2009, 01:08 
Аватар користувача

З нами з: 28 грудня 2009, 20:57
Повідомлення: 28
Прізвище: Александра
Ім'я: Молдован
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 336
y-ko написав:
ну можеш почитати твори класиків написаних в молодості)
Якщо відверто, то останнє що я прочитала був Дереш "Намір"....дуже емоційно..рай для людей із хворою фантазією)..але кінець якийсь скомканий і зім"ятий


так в этом то и дело, что читаю старую классику. Пробовала что-то новое,модное - противно!



_________________
But I'm more than just a little curious
How you're planning to go about making your amends
to the dead.
Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 01 січня 2010, 14:28 

З нами з: 29 грудня 2009, 20:13
Повідомлення: 14
Прізвище: Юлія
Ім'я: Бурега
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 406
Cкажи...Хіба ми ,діти, ідентичны зі своїми батьками?Так само і література різних поколінь не може бути такою як класика .Тому чьогось схожого чекати від молодих авторів не варто.Вони ставлять акцент на різні речі.
Кому як подобається


Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 01 січня 2010, 21:31 
Аватар користувача

З нами з: 31 грудня 2009, 21:47
Повідомлення: 126
Прізвище: Грушко
Ім'я: Олексій
Спеціальність: Маркетинг
А что такое "молодые авторы" и "крутые книги"? И многое еще зависит и от предпочитаемого жанра...



_________________
You gonna die anyway
Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 03 січня 2010, 02:02 
Аватар користувача

З нами з: 28 грудня 2009, 20:57
Повідомлення: 28
Прізвище: Александра
Ім'я: Молдован
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 336
y-ko написав:
Cкажи...Хіба ми ,діти, ідентичны зі своїми батьками?Так само і література різних поколінь не може бути такою як класика .Тому чьогось схожого чекати від молодих авторів не варто.Вони ставлять акцент на різні речі.
Кому як подобається


я не ищу такого же, я ищу то , что захватывает



_________________
But I'm more than just a little curious
How you're planning to go about making your amends
to the dead.
Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 09 січня 2010, 20:58 
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2010, 20:25
Повідомлення: 33
Прізвище: Григоренко
Ім'я: Надія
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 406
Тоді почитай "Гаррі Поттера" - ось це точно захоплює, інакше звідки б така популярність? Років три тому сама читала, тому знаю.

Але це, звичайно, вже не той рівень, потрібне щось більше доросле, так?
Якщо з сучасних, то мій вибір - Лук"яненко, брати Стругацькі, навіть той же Дереш (тільки коли його читаєш, діли все на 48: його не можна сприймати серйозно).

Взагалі я читаю не те, що мене захоплює чи дозволяє згаяти час, хоча й це теж, але в меншій мірі. А те, де я можу побачити новий погляд на життя (навіть той, з яким я не згодна - це ж не мій погляд), чогось навчитися, щось зрозуміти... Навіть побачити новий варіант опису якоїсь події, про яку вже писано-переписано (напр., про любов). А ще книга повинна бути гарно і якісно написана (маю високі до цього вимоги).
Тобто, зміст і форма для мене майже рівноцінні.

Що ж до молодих авторів... Очевидно, є у них своя аудиторія, і достатня для того, щоб дозволити їм триматися на плаву.



_________________
Тобі варто ставитись до людей недовірливо не тому, що вони на це заслуговують, а тому, що для тебе так безпечніше.
Генрік Сенкевич «Без догмата»
Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 10 січня 2010, 18:56 
Аватар користувача

З нами з: 31 грудня 2009, 21:47
Повідомлення: 126
Прізвище: Грушко
Ім'я: Олексій
Спеціальність: Маркетинг
Лукьяненко спопсился и зазвезделся, его последние вещи откровенно слабые, погрязшие в самоповторах и морализаторстве. "Конкуренты" - яркий пример того, как можно испоганить хорошую идею, а "Недотепа" в виде малой формы смотрелся гораздо лучше. Его лучшие вещи остались в 90-х.

И почему вдруг Стругацкие - "современные"? Есть этому какое-то обоснование? Аркадий умер в 1991, а Борис без него написал лишь два произведения. Их произведения, безусловно, хороши, но социальная фантастика у них слишком тяжеловесная и, порой, потерявшая злободневность.



_________________
You gonna die anyway
Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 15 січня 2010, 16:25 
Аватар користувача

З нами з: 15 січня 2010, 14:50
Повідомлення: 40
Прізвище: Кавлюк
Ім'я: Лілія
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 506
Лук'яненка цікаві тільки "Дозори". Намагалася читати ще щось, не виклає необхідного захоплення цей новий чудернацький світ.

З українських взагалі важко знайти когось вартого уваги.

Останнє прочитане Ден Браун "Втрачений символ".
Перше, що хочеться сказати, що український переклад просто прижахливий. Гарна обкладинка, приємний шрифт, а мова, просто таке враження, що з каналу СТБ сперта. Відколи в українські мові є слово "здогадно" просто таки загадка.
Тепер про суть книги. Власне кажучи, я перечитала всі книги Дена Брауна. Всі 5))) "Код да Вінчі" це просто нашумівша попса. А от "Ангели і біси" справді варта уваги. "Точка обману" на другому місці, принципово дуже схожа на "Цифрову фортецю", тільки вдосконалена.
Так от, новий довгоочікуваний шедевр насправді не дуже шедевр. Так, позитивне захопливе чтиво (якщо не згадувати про відрізану руку), за яким знімуть ще один багатомільйонний блокбастер. Але нічого особливого, нічого такого, про що би хотілося подумати. Це щось таке, що можна прочитати, а можна й дочекатися виходу на екран.

Ще з сучасних письменників Акунін зі своїми детективами досить нестандартне чтиво. Поки, що прочитала я два твори "Азазель" і "Смерть Ахілеса". Власне кажучи, в обох зім'яті кінцівки, але щоб скласти повне враження планую ще кілька почитати і тоді вже вирішити.

Коельйо варто читати вибірково. "Одинадцять хвилин" нічого особливого, казка про повію. А от "Вероніка вирішує померти" справді цікава річ. Це той випадок, коли книжку читалось через силу, а на останній сторінці я зрозуміла, що це було не марно.

Якщо ж говорити про книги взагалі, то ідал книги це Булгаков "Майстер і Маргарита". Там немає лишнього філософського навантаження, події самі творять враження і показують внутрішню суть через вчинки головних героїв. Такого більше не буде. І навіть Булгакова більше не хочеться нічого читати, бо буду чекати продовження "Майстра і Маргарити" і геть не помічу суті твору.


Офлайн
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Поговорим о книгах?
ПовідомленняДодано: 17 січня 2010, 18:41 
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2010, 20:25
Повідомлення: 33
Прізвище: Григоренко
Ім'я: Надія
Спеціальність: Маркетинг
Номер групи: 406
Цитата:
И почему вдруг Стругацкие - "современные"? Есть этому какое-то обоснование?

и-и
Чесно кажучи, я рідко цікавлюся біографією авторів. Сама не знаю, чого це я причислила їх до сучасних...



_________________
Тобі варто ставитись до людей недовірливо не тому, що вони на це заслуговують, а тому, що для тебе так безпечніше.
Генрік Сенкевич «Без догмата»
Офлайн
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
 Сторінка 1 з 3 [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
phpBB skin developed by: John Olson
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум PHPBB2 на MyBB2.ru, Также возможно создать форум бесплатно PHPBB3 на Getbb.ru
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB